Pesticido pavadinimas Firma gamintojas Rekomenduojama norma Veikliosios medžiagos Produkto aprašas
Baitan universal BY 3 l/t Imazalilas 10 g/l
Fuberidazolas 9 g/l
Triadimenolas 75g/l
Sisteminio, plataus veikimo spektro fungicidinis beicas, skirtas javų sėklos beicavimui, siekiant sunaikinti sėklos viduje ir paviršiuje esančius ligų sukėlėjus.
Celest trio 5 l Syngenta 1,5 - 2 l/ha

Fludijoksonilas 25 g/l, difenokonazolas 25 g/l, tebukonazolas 10 g/l

Plataus veikimo spektro kontaktinio ir sisteminio veikimo beicas, skirtas varpinių javų apsaugai nuo ligų, plintančių su sėkla ir per dirvą. Ž. Ir v. kviečiams bei miežiams, rugiams, kvietrugiams, avižoms. Nuo kūlių, septoriozių, puvinių, pelėsių, dryžligių.
Celest trio 20 l Syngenta 1,5 - 2 l/ha Fludijoksonilas 25 g/l, difenokonazolas 25 g/l, tebukonazolas 10 g/l  Plataus veikimo spektro kontaktinio ir sisteminio veikimo beicas, skirtas varpinių javų apsaugai nuo ligų, plintančių su sėkla ir per dirvą. Ž. Ir v. kviečiams bei miežiams, rugiams, kvietrugiams, avižoms. Nuo kūlių, septoriozių, puvinių, pelėsių, dryžligių.
Bariton ultra 2010 BY 0,5 l/t Fluoksastrobinas 112,5 g/l,          Protiokonazolas 112,5 g/l
 
Sisteminio ir kontaktinio veikimo, fungicidinis, triazolų ir strobilurinų cheminių grupių beicas, naikinantis sėklų viduje ir paviršiuje esančius ligų sukėlėjus. 
Lamardor BY 0,15 - 0,2 l/t Protiokonazolas 250 g/l
tebukonazolas 150 g/l
Sisteminio veikimo fungicidinis beicas, naikinantis sėklos viduje ir paviršiuje esančius ligų sukėlėjus. Skirtas vasarinių miežių ir vasarinių kviečių sėklos beicavimui. 
Peridiam EV BY 400 ml/100g sėklų. Vandenyje dispersiški polimerai ir pigmentai.  Lipnioji medžiaga naudojama ž. ir v. rapsų sėklų beicavimo metu, sėklų padengimo kokybei pagerinti, kad būtų išvengta beico dulkių susidarymo sandėliavimo, transportavimo ir sėjos metu. 400 ml/100 kg sėklų.
Kemikar T Chemtura 1,5 - 3 l/t Karboksinas 200 g/l, tiramas 200 g/l Naudojamas ž. kviečiams, miežiams nuo kietųjų kūlių, daigų septoriozės, pelėsinių grybų; ž. rugiams, kvietrugiams nuo stiebinių kūlių, alternariozės, skalsių, pelėsinių grybų. V. Kviečiams, miežiams, kvietrugiams nuo kietūjų ir dulkančių kūlių, daigų septoriozės, pelėsinių grybų, pristabdomas ankstyvas miltligės plitimas..   
Kinto BASF 2 l/t Tritikonazolas 20 g/l, prochlorazas 60 g/l Sisteminio ir kontaktinio veikimo, ž. kviečių, rugių ir kvietrugių, v. kviečių, miežių ir avižų fungicidinis beicavimui. Veiksmingas nuo kūlių kviečiuose, rugiuose, kvietrugiuose, miežiuose ir avižose. Ž.
kviečius, rugius ir kvietrugius saugo nuo pavasarinio pelėsio. Ž. ir v. javuose veiksmingas nuo pašaknio ligų, miežius ir avižas saugo nuo dryžligių. Dalinai veikia ir nuo skalsių.