Pesticido pavadinimas Firma gamintojas Rekomenduojama norma Veikliosios medžiagos Produkto aprašas
Artea Syngenta 0,4 - 0,5 l/ha Propikonazolas 250 g/l,            ciprokonazolas 80 g/l Plataus veikimo spektro fungicidas, skirtas kviečių ir miežių apsaugai nuo lapų ir varpų ligų bei runkelių apsaugai nuo vegetacijos pabaigoje plintančių lapų ligų. Septoriozė, miltligė, rūdys, dryžlige, rinchosporiozė, rudmargė, baltuliai, fomozė, alternariozė.
Acanto Du Pont de Nemours  0,5 - 1 l/ha Pikoksistrobinas 250 g/l Plataus veikimo spektro strobilurinų grupės fungicidas nuo grybinių ž. ir v. kviečių bei miežių, rugių, kvietrugių ir avižų ligų. Miltligė, rūdys, kviečių dryžligė, septoriozė, dryžligės, rinchosporiozė.
Acanto prima Du Pont de Nemours  0,75 - 1,5 kg/ha Pikoksistrobinas 80 g/kg,           ciprodinimas 300 g/kg Plataus veikimo spektro strobilurinų ir pirimidinų grupės fungicidas prieš grybines ligas ž. ir v. Kviečiuose, miežiuose, rugiuose, kvietrugiuose ir avižose.
Adexar BASF 1 - 2 l/ha Fluksapiroksadas 62,5 g/l,           epoksikonazolas 62,5 g/l Sisteminis, su apsauginiu ir gydomuoju veikimu, skirtas ž. ir v. kviečių, kvietrugių, rugių, miežių ir avižų apsaugai nuo grybinių ligų.
Ceriax BASF 1,5 - 3 l/ha Fluksapiroksadas 41,6 g/l,           epoksikonazolas 41,6 g/l,            piraklostrobinas 66,6 g/l Sisteminis fungicidas su apsauginiu ir gydomuoju veikimu, skirtas ž. ir v. kviečių, kvietrugių, rugių miežių ir avižų apsaugai nuo grybinių ligų.
Amistar opti 480 SC Syngenta 2 - 2,5 l/ha Azoksistrobinas 80 g/l,             chlorotalonilas 400 g/l Kontaktinio ir sisteminio veikimo, strobilurinų ir chlornitrilų chemnės klasės fungicidas, skirtas ž. ir v. kviečių bei ž. ir v. miežių apsaugai nuo grybinių ligų.
Archer turbo 575 EC Syngenta 0,5 - 1 l/ha Propikonazolas 125 g/l,            fenpropidinas 450 g/l Sisteminio veikimo triazolų ir piperidinų grupės fungicidas, naudojamas ž. ir v. kviečių, miežių, kvietrugių ir rugių apsaugai nuo grybinių ligų.
Amistar Syngenta 0,5 - 1 l/ha Azoksistrobinas 250 g/l Sisteminio – translaminarinio veikimo fungicidas, skirtas ž. kviečių, v. miežių, rapsų bei daržovių apsaugai nuo ligų. Septoriozė, gryžligė, rūdys, ramularija, miltligė, alternariozė, puviniai, maras, sausligė.
Amistar ekstra Syngenta 0,75 - 1 l/ha  Azoksistrobinas 200 g/l,            ciprokonazolas 80 g/l Plataus veikimo spektro fungicidas, skirtas kviečių ir miežių apsaugai nuo lapų ir varpų ligų, rapsų apsaugai nuo lapų ir ankštarų ligų. Lapų ir varpų septoriozė, dryžligė, rūdys, miltligė, puviniai, fomozė, alternariozė. 
Infinito x0.5 ltr BY 1,2 - 1,6 l/ha Fluopikolidas 62.5 g/l
Propamokarbo hidrochloridas 625 g/l
 
Naujos kartos fungicidas, pasižymintis ir translaminariniu ir sisteminiu poveikiu. Bulvėms, šiltnamio pomidorams, lauko ir šiltnamio agurkams, gūžiniams, žiediniams, lapiniams kopūstams, porams. Nuo maro, netikrosios miltligės.
Infinito x 10 ltr BY 1,2 - 1,6 l/ha Fluopikolidas 62.5 g/l
Propamokarbo hidrochloridas 625 g/l
 
Naujos kartos fungicidas, pasižymintis ir translaminariniu ir sisteminiu poveikiu. Bulvėms, šiltnamio pomidorams, lauko ir šiltnamio agurkams, gūžiniams, žiediniams, lapiniams kopūstams, porams. Nuo maro, netikrosios miltligės.
Allegro super BASF 0,75 - 1,5 l/ha Krezoksim-metilas 83 g/l,           epoksikonazolas 83 g/l,           fenpropimorfas 317 g/l Sisteminis, ž. Ir v. kviečiams, ž. Ir v. miežiams nuo grybinių ligų.
Taspa Syngenta 0,5 l/ha Propikonazolo 250 g/l,          difenikonazolo 250 g/l  Sisteminis fungicidas ž. ir v. kviečių apsaugai nuo lapų ir varpų ligų plaukėjimo metu. Ypač veiksmingas nuo kviečių lapų ir varpų septoriozės. Dryžligė, rūdys, miltligė. 
Efiloras BASF 0,7 -1 l/ha Boskalidas 133g/l, metkonazolas 60 g/l Apsauginis ir sisteminis fungicidas žieminių bei vasarinių rapsų apsaugai nuo grybinių ligų (Baltasis  puvinys, juodoji dėmėtligė, pilkasis kekerinis puvinys).
Maredo Makhteshim 0,5 - 1 l/ha Epoksikonazolas 125 g/l Sisteminis triazolų klasės fungicidas, skirtas ž. Ir v. kviečių, ž. Ir v. miežių, ž. rugių  ir cukrinių runkelių apsaugai nuo grybinių ligų. Varpų ir lapų seproriozė, kviečių, rudadėmė ir tinkliškoji dryžligė, rudosios, geltonosios ir smulkiosios rūdys rūdys, varpų fuzariozė, miltligė, miežių septoriozė, rinchosporiozė, ramuliarija, baltuliai, rudmargė. 
Opera N BASF 1 - 2 l/ha Piraklostrobinas 85 g/l,           epoksikonazolas 62,5 g/l Sisteminis, strobilurinų grupės fungicidas, pasižymintis apsauginiu ir gydomuoju veikimu, naudojamas ž. ir v. kviečiuose, v. miežiuose.Kviečių dryžligė, lapų ir varoų septoriozė, miltligė, tinkliškoji ir rudadėmė dryžligė, smulkiosios rūdys, rinchosporiozė. 
Bumper super Makhteshim 1 l/ha Propikonazolas 250 g/l Plataus spektro sisteminis ir translaminarinis fungicidas, naudojamas ž. ir v. kviečių bei cukrinių runkelių ligoms naikinti. Efektyvus prieš stiebalūžę, septoriozę, rūdis, miltligę, dryžligę, lapų baltulius, rudamargę, fomozę. Į augalą patenka per lapus bei stiebą ir pasklinda visame augale.
Bumper  Makhteshim 0,5 l/ha Prochlorazas 400 g/l,  propikonazolas 90 g/l  Plataus spektro triazolų grupės fungicidas, naudojamas ž. ir v. kviečių bei v. miežių apsaugai nuo ligų. Efektyvus prieš septoriozę, rūdis, miltligę, dryžligių. 
Juventus BASF 0,3 - 1 l/ha Metkonazolas 90 g/l Sisteminis, ž. ir v. kviečių, kvietrugių, miežių ir rapsų apsaugai nuo grybinių ligų (nuo lapų ir varpų ligų - septoriozių, varpų fuzariozės, kviečių ir miežių dryžligės, miltligės ir rūdžių.), augimo reguliatorius rapsams. 
Input BY 0,8 - 1 l/ha Protiokonazolas 160 g/l
Spiroksaminas 300 g/l
 
Labai plataus veikimo spektro sisteminis fungicidas, naudojamas kaip profilaktinė ir gydomoji priemonė nuo ž. ir v. kviečių bei miežių ligų (stiebalūžė, fuzariozė, rizoktonija, miltigė, septoriozė, dryžligė, geltonosios ir rudosios rūdys). 
Falcon BY 0,5 - 0,6 l/ha Tebukonazolas 167 g/l
Triadimenolas 43 g/l
Spiroksaminas 250 g/l
Sisteminis, plataus veikimo spektro fungicidas, skirtas naudoti kaip profilaktinė ir gydomoji priemonė nuo ž. ir v. kviečių, rugių bei v. miežių ligų (rūdys, lapų ir varpų septroriozė, lapų dryžligė, rusvoji dėmėtligė, rinchosporiozė). 
Fandango BY 0,8 - 1 l/ha Protiokonazolas 100 g/l,           Fluoksastrobinas 100 g/l. Sisteminis, plataus veikimo spektro fungicidas, naudojamas kaip profilaktinė ir gydomoji priemonė nuo ž. ir v. kviečių ir miežių, rugių, kvietrugių ligų (miltligė, lapų ir varpų sptoriozė, rūdys, dryžligė, fuzariozė, rinchosporiozė).
Folicur  BY 0,5 - 1 l/ha Tebukonazolas 250 g/l  Sisteminio poveikio ir plataus veikimo spektro fungicidas, naudojamas kaip profilaktinė ir gydomoji priemonė nuo ž. ir v. kviečių, ž. ir v. rapsų bei runkelių lapų ligų (miltligė, lapų ir varpų septoriozė, gryžligė, rūdys, varpų fuzariozė ir juodligė puviniai, fomozė, rudmargė, baltuliai ir kt.). 
Orius Makhteshim 1 l/ha Tebukonazolas 250 g/l  Sisteminis fungicidas, naudojamas ž. Ir v. kviečių, ž. Ir v. rapsų pasėliuose grybinėms ligoms gyditi. Miltligė, lapų ir varpų septoriozė, kviečių dryžligė, rudosios rūdys, varpų fuzariozė, juodoji dėmėtligė, baltasis puvinys, fomozė.
Prosaro BY 0,75 - 1 l/ha Protiokonazolas 125 g/l
Tebukonazolas 125 g/l
Plataus veikimo spektro sisteminis fungicidas, naudojamas apsaugai nuo ž. ir v. kviečių, ž. ir v. miežių, ž. ir v. kvietrugių, rugių, avižų lapų ir varpų ligų, nuo svarbiausių v. ir ž. rapsų ligų. 
Falkon forte BY 0,6 - 0,8 l/ha Protiokonazolas 53 g/l
Spiroksaminas 224 g/l
Tebukonazolas 148 g/l
Plataus spektro, sisteminio veikimo, triazolų ir spiroketalaminų cheminių grupių fungicidas, naudojamas kaip profilaktinė ir gydomoji priemonė nuo ž. ir v. kviečių, ž. ir v. miežių, ž. ir v. kvietrugių ir ž. rugių ligų.
Bell BASF 0,75 - 1,5 /ha boskalidas 233 g/l,   epoksikonazolas 67 g/l Sisteminis, skirtas ž. ir v. kviečių, miežių ir avižų apsaugai nuo grybinių ligų. Jis turi tiek apsauginį, tiek gydomąjį poveikį: stabdo sporų dygimą,
grybienos augimą bei sporų susidarymą.
Bell super BASF 1,25 - 2,5 l/ha Boskalido 140 g/l, epoksikonazolo 50 g/l Sisteminis, skirtas ž. ir v. kviečių, kvietrugių ir miežių apsaugai nuo grybinių ligų.
Tango super BASF 0,75 - 1,5 l/ha Fenpropimorfas 250 g/l
epoksikonazolas 84 g/l
Sisteminis, naudojamas ž. ir v. kviečių bei ž. ir v.
miežių, cukrinių runkelių apsaugai nuo grybinių ligų. stabdo pagrindinių grybinių ligų vystymąsi ir kartu nuo jų apsaugo.
Osiris BASF 1,5 - 3 l/ha Epoksikonazolas 37,5 g/l
metkonazolas 27,5 g/l
Sisteminis triazolų grupės fungicidas, naudojamas ž. ir v. kviečiuose, kvietrugiuose, rugiuose, miežiuose apsaugai nuo grybinių ligų. Labai veiksmingas nuo lapų ir varpų septoriozių, rūdžių ir rinchosporiozės, veiksmingas nuo varpų fuzariozės, kviečių dryžligės, tinkliškosios ir kitų dryžligių miežiuose ir iš dalies veiksmingas nuo miltligės.
Tilmor  BY 0,8 - 1,2 l/ha Tebukonazolas 160 g/l,
protiokonazolas 80 g/l
 
Sisteminio poveikio, triazolų cheminės grupės fungicidas, naudojamas kaip profilaktinė ir gydomoji priemonė nuo ž. ir v. rapsų ligų, ypač fomozės, iš rudens. Taip pat apsaugo nuo: juodosios dėmėtligės, baltojo ir pilkojo puvinio, miltligės ir šviesmargės. 
Corbelas BASF 0,5 - 1 l/ha Fenpropimorfas 750 g/l Sisteminis fungicidas, naudojamas nuo miltligės, taip pat jis gerai veikia nuo geltonųjų rūdžių, rudųjų rūdžių ir vainikuotųjų rūdžių, rinchosporiozės. 
Capalo BASF 1 - 2 l/ha Epoksikonazolas 62,5 g/l
fenpropimorfas 200 g/l
metrafenonas 75 g/l
Sisteminis fungicidas, naudojamas ž. ir v. kviečių, kvietrugių, ž. rugių bei ž. ir v. miežių, avižų pasėliuose nuo grybinių ligų. Turi apsauginį, gydomąjį ir naikinamąjį veikimą nuo grybinių ligų
Duet ultra BASF 0,3 - 0,6 l/ha Epoksikonazolas 187 g/l
tiofanat-metilas 310 g/l
Sisteminis fungicidas, naudojamas ž. ir
v. kviečiuose, ž. ir v. miežiuose apsaugai nuo grybinių ligų.
Epox top Makhteshim 1,5 - 2,5 l/ha Epoksikonazolas 40 g/l,           fenpropidinas 100 g/l Tai triazolų ir morfolinų klasės sisteminis fungicidas, naudojamas ž. ir v. kviečių bei ž. ir v. miežių ir kvietrugių apsaugai nuo grybinių ligų.
Propulse BY 0,8 - 1 l/ha Fluopiramas 125 g/l (11,8%), protiokonazolas 125 g/l (11,8%) Sisteminio poveikio, piridiniletil nezamidų ir triazolų cheminių grupių fungicidas, naudojamas kaip profilaktinė ir gydomoji priemonė nuo ž. ir v. rapsų ligų.
Leander Maktheshim 0,5 l/ha Fenpropidinas 750 g/l (80,6% masės) Piperidinų klasės morfolinų grupės sisteminis fungicidas, skirtas ž. ir v. kviečių bei ž. ir v. miežių, ž. ir v. kvietrugių apsaugai nuo grybinių ligų.
Zantara BY 0,9 - 1,5 l/ha Tebukonazolas 166 g/l
biksafenas 50 g/l
Sisteminis fungicidas, kuris naikina lapų ir varpų ligų sukėlėjus ž. ir v. kviečiuose, ž. ir v. miežiuose, ž. ir v. kvietrugiuose ir ž. rugiuose.
Flexity BASF 0,25 - 0,5 l/ha Metrafenonas 300 g/l Fungicidas, naudojamas ž. ir v. kviečių laukuose nuo miltligės ir stiebalūžės bei ž. ir v. miežių laukuose nuo miltligės.
Viverda BASF 1,25 - 2,5 l/ha Epoksikonazolo 50 g/l,
boskalido 140 g/l,
piraklostrobino 60 g/l
Nuo pagrindinių javų ligų (lapų ir varpų septoriozė, kviečių dryžligė, geltonosios, smulkiosios ir rudosios rūdys), pasižymintis gydomuoju ir apsauginiu veikimu.
Shirlan 1 l Syngenta 0,3 - 0,4 l/ha Fuazinamas 500 g/l Kontaktinis fungicidas, skirtas bulvių apsaugai nuo bulvių maro apsaugoti.
Cantus BASF 0,5 kg/ha Boskalidas 500 g/kg Sisteminio veikimo fungicidas ž. ir v. rapsų apsaugai nuo grybinių ligų (Baltasis sklerotinis puvinys,
Juodoji dėmėtligė, Fomozė. Pailgėja rapsų vegetacija, didėja derlius. Sumažina byrėjimą iš ankštarų, rapsai tolygiau bręsta. Apsaugo rapsus nuo ligų 5-6 savaites.